Deprecated: Function session_unregister() is deprecated in /sata1/home/users/vidadoya/www/zabor.superklas.if.ua/index.php on line 45 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /sata1/home/users/vidadoya/www/zabor.superklas.if.ua/index.php on line 46
Меню
      

У нас також шукають


Цегляний паркан. Як зводиться паркани зі стовпами із цегли. Які є види облицювальної цегли. Як зробити (вимурувати) стовпчик паркана своїми руками. Фото цегляних огорож.
Як зробити цегляний паркан своїми руками.

Цегляний паркан.
1. Як зводяться паркани зі стовпами із цегли.
2. Які є види облицювальної цегли.
3. Як зробити (вимурувати) стовпчик паркана своїми руками.
4. Як зробити підмурок паркана з цегли під розшивку своїми руками.
5. Фото цегляних огорож.
Зараз, як і в давні часи, цегляні огорожі цінуються дуже високо і стоять в одному ряду з парканами з каменю та кованими огорожами. Сучасний дизайн та поєднання різних видів кладок, колірна гамма і текстура надають огорожі небувалі раніше форми (від візуально легких і повітряних, до більш масштабних, значних і монументальних). Яка б форма огорожі не була, вона повинна гармонійно вписуватися в навколишній ландшафт, а також поєднуватися з архітектурою будинку.

І в Москві, і в Києві огорожі з цегли зводять біля будинків бізнес-класу, котеджів і котеджних селищ, приватних офісних будівель. Адже побудувати цегляний паркан - не кожен собі це дозволить, тому, що у нього висока ціна.

1. Як зводяться паркани зі стовпами із цегли.
Спочатку робиться розмітка під цегляні стовпи. Відстань між стовпчиками від 220 мм до максимум 300 мм. Паркан з цегляними стовпами, зведені на фундаменті - це один з найбільш міцних і довговічних типів огорож. Звичайно, якщо зробити цегляний паркан з сучасних, дійсно якісних матеріалів. Виникає питання, як зробити фундамент? Конструкція фундаменту залежить від ваги паркану з цегли, а також характеристиками грунтів у місці його встановлення і рівня промерзання грунту. Докладніше про те, як зробити фундамент для огорожі своїми руками, дивіться тут.

Фундамент повинен відокремлюватися від цегляної кладки гідроізоляційним матеріалом. У ролі цього матеріалу може виступати мастика, яку наносять на поверхню самого фундаменту, а також звичайний рубероїд, поліетиленова плівка. Далі бетонний цоколь нарощується кладкою з цегли. Спочатку мурують цегляні стовпчики, потім прольоти між стовпчиками. Звеху паркан накриваємо дашками, шляпками або ковпаками.

2. Види облицювальної цегли (цегла лицьова).
1. Цегла колена під рваний дикий камінь.
2. Безшовна рвана цегла.
3. Силікатна цегла.
4. Червона обпалена цегла.

3. Як зробити цегляний стовпчик під розшивку своїми руками.
Який потрібно інструмент, щоб вимурувати стовп з рваної цегли.
Для того, щоб зробити стовпчик з рваної цегли, нам потрібний такий інструмент: Металевий квадратний прут перерізом 8X8 мм, водяний рівень (васервага), кельма, бетономішалка, молоток, болгарка, алмазний круг по бетону, кутник, лінійка.

Металевий квадрат потрібний, щоб шви цегляної кладки були одинакові по ширині. Для зведення стовпчика з рваної цегли необхідно зробити дві г-подібні заготовки з квадрату. Беремо два відрізки квадратного прута і зварюємо їх під прямим кутом. На фото 1 показано заготовки.

Кладка рваної цегли під розшивку.
Спершу потрібно зробити розмітку під стовпчики. В середині стовпа для міцності - труба, також можна давати арматуру. Перший ряд кладки цегли бажано ізолювити від бетону. Кладемо г-подібні заготовки квадратом на намічене місце, де повинен бути стовпчик. Накладаємо цементного розчину, розмащуємо тонким шаром, щоб він був в рівень з прутом. Фото 2 . Поверх кладемо перший ряд цегли. Між цеглинами повинен бути шов. Щоб вертикальні шви були одинакові, відрізуємо 15см квадратного прута для шаблону. Кутником виставляємо прямі кути стовпчика. Рівнем контролюємо горизонтальний рівень. Фото 3 . Детальніше >>

4. Як зробити підмурок паркана з цегли під розшивку своїми руками.
Детальніше >>


Переглядів -23487

   Версія цієї сторінки російською мовою
Хожай Костя, 15 років. Спеціалізація - php-програміст. Займаюсь розробкою web проектів на базі своїх CMS (унікальні). Перший сайт створений у 13 років. Мої проекти:
Дошка оголошень,
Школа,
Кам`яний майстер,
Дошка оголошень для WEB майстрів.
Моя сторінка у Вконтакті.
E-mail: 3lyon@mail.ru

Забор © 2009-2011   Хожай Костя